1-800-800-898 1-800-800-898
instagram youtube

משמעות התאמת השמפו לסוג השיער

האם חשוב להתאים את סוג השמפו לסוג השיער ?
 
אנחנו משקיעות בו המון זמן, טיפוח וכסף, השער הוא מעל הכל בשבילנו וזה כמובן מתחיל מהפריט הבסיסי ביותר שמפו...
 
השער נתון להשפעות ונזקים רבים: נזקי מזג האוויר, אבק, סוג המים המשמשים לחפיפה, תסרוקות ותכשירים.
 
חשוב לדעת כיצד לטפח ולהגן על השיער, לשמור עליו מפני פגיעה ואם הוא נפגע מהו הטיפול הנכון.
 

סגנונות השיער וחשיבות ההבדלים ביניהן

 
בעבר כל סוגי השער היו נכללים במקשה אחת ללא הבדל, אט אט עם המחקרים והזמן התחילו אנשי המקצוע להבין כי כל תחום בגוף האדם, גם תחום השיער הוא נושא שיש להתייחס אליו בשימת לב רבה.
 
בשנים האחרונות ניתן להבחין בהבדלים של שיער חלק, שיער דליל, שיער מלא ובעולם התלתלים התחוללה מהפכה נוספת.
 
כיום קיימת הפרדה מובהקת בין סוגי שיער: שיער מתולתל, גלי ומקורזל.
 
המוצרים שהחלו לפתח על מנת להתאים באופן ספציפי לסוג עור הקרקפת, נועדו לבריאות וטיפוח, שימור העיצוב והסגנון הייחודי של השערה.
 
בחברת WETLINEPRO המוצרים הייחודיים המותאמים אישית לסוג השערה וסוג העור יעניקו לשיערך מראה מבריק ובריא במיוחד וישמור עליו מפני נזקי הסביבה והנזקים המלאכותיים הנגרמים עקב תסרוקות ופנים מרובים.
 
המוצרים שלנו נועדו במיוחד לטיפוח והגנה על השיער מפני נשירות, חשמל סטטי, התנפחות ומעניקים לשיערך מראה שיגרום לך להתאהב בו מחדש !
 

עור הקרקפת והשמירה עליו

 
בדומה לסוגי השיער המשתנים מאדם לאדם כך גם עור הקרקפת שלנו הוא אינדיבידואלי משתנה ומושפע במידה רבה מתנאי מזג האוויר וצורות הטיפול בו.
 
עור קרקפת יבש הוא עור הנוטה להתקלפויות, זהו עור רגיש, אשר בעת התאמה לא נכונה של תכשירים, כמו שמפו, קרם לחות לעיצוב השיער, ייבוש מרובה או מוצרים כימיים, יכול להישבר ולנשור באופן קיצוני במידה ולא מטפלים בו כראוי.
 
לעומתו, עור קרקפת שומני, הוא עור שהוא לח הרבה יותר, וממש כשמו מאופיין בתחושת שמנוניות, עור כזה מאופיין בדרך כלל בשיער מלא במיוחד הדורש לחות מוגברת לצורך עיצוב יעיל ואסטטי, מדובר בשני מצבי קיצון לכל הדעות.
 
קיימים מצבים רבים בהם השיער איננו יבש או שומני בכל מאת האחוזים אלא פשוט נוטה לשמנוניות או ליובש, תכשירים מותאמים לעור הקרקפת וחפיפה תכופה תעזור בשמירה על בריאות עור הקרקפת והשיער.
 

סוגי שמפו ושאלת חשיבות התאמתם

 
שאלה זו הינה שאלה השנויה במחלוקת בקרב אנשי מקצוע רבים ובקרב מפתחי השמפו ישנם כאלה אשר יאמרו כי סגנונות השמפו אינם חשובים כל כך וניתן לחפוף בכל שמפו ללא הבדל בין סוגי השיער וסוג עור הקרקפת.
 
עובדה זו הייתה אולי נכונה בעבר, אולם היום ניתן לראות כי ישנה חשיבות גדולה לפיתוח תכשירי שיער בהתאמה לסוג השיער.
 
שמפו איכותי לשיער צבוע למשל יעזור לעכב את דהייתו של הצבע, שמפו לשיער יבש יכלול בדרך כלל רמת לחות גבוהה יותר מאשר בשמפו לשיער שמנוני.
 
אנחנו בחברת WETLINEPRO מאמינים כי החשיבות הגבוהה ביותר נתונה בתחום המוצרים המשלימים לשיער.
 
ההגנה אותה אנו מספקים לשיער לפני היציאה מהבית וכחלק מפעולה יומיומית עוזרת לנו להפחית את נזקי הסביבה, נזקי השמש, התופעות של התכשירים הכימיים, נזקי המים ובמיוחד נזקי האקלים הבהחלט מאתגר בארצנו השמשית ועתירת הלחות.
 
עם ההבנה הזאת ועבודה רבת שנים עם האוכלוסייה ותנאי השטח הישראליים אנו יודעים להתאים את החומרים הן לסוג השיער והן לסוג עור הקרקפת בהתאמה לתנאי מזג האוויר בארץ.
 

טיפים לשמירה על השיער מפני שבירה

 
נשים רבות מתלוננות על שבירת שיער ו/או נשירת שיער בעת הסירוק או הורדת גומיית השיער, חשוב מאוד להבין כי השערה היא חלשה ופגיעה ויש להתייחס אליה בהתאם.
 
יש להבריש את השער כאשר הוא לח מעט ולא רטוב ממש,למניעת תלישת שיער מיותרת.
 
אופן ההברשה/סירוק - להתחיל לסרק/להבריש מלמטה למעלה ולא להפך, פעולה זו עוזרת לפתיחת הקשרים באופן יעיל יותר ופחות כואב ויותר קל.
 
חשוב מאוד לא למשוך קבוצה גדולה של השיער בעת הסירוק אלא לסרק בחלקים עד שהסירוק הופך קל יותר, כך יהיה לך יותר קל וגם תשמרי על שערך.
 
ניתן להשתמש בתכשירים פותחי קשרים, למניעת שבירת השיער בעת ניסיון פתיחת הקשר, רצוי להשתמש במסיכת הסיליקון של WETLINEPROשפותחה במיוחד לשיער יבש צבוע ופגום, מסיכת הסיליקון שלנו עשירה בויטמינים שיעניקו לשערך רכות וגמישות, המסיכה תגן על שערך מנזקים סביבתיים ותתן לו מראה עשיר ומלא ברק.
 
טיפ נוסף לשמירה על שערך: כאשר את אוספת את שיערך השתדלי שלא לעשות זאת באופן הדוק יתר על המידה, הדבר גורם לשבירת השערה.
 
במידה ואת רואה כי נשארות שיערות מרובות במקלחת בעת החפיפה ובעת הסירוק חשוב מאוד להתייעץ עם רופא עור ולבצע בדיקות דם, לוודא כי לא חסרים לך ויטמינים - כמו ויטמין C, אבץ וויטמינים נוספים המשפיעים על עור הקרקפת, שורש השערה בפרט וכמובן על בריאות המערכת החיסונית בכלל.
 
מעוניינת בעוד טיפים לשיער בריא? את מוזמנת ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ אישי אודות תכשירים ואפשרויות טיפוח המותאמות לך אישית מיועצות הטיפוח של WetLinePro 1800-800-898
 

מסלסלי שיער

מחליקי שיער

אביזרים נלווים